Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin.

menu

+90 (212) 639 62 12

info@karedisticaret.com

Türkiye-Pakistan Arası Dış Ticaret

AnasayfaKurumsalTürkiye-Pakistan Arası Dış Ticaret
AnasayfaHizmetlerimizTürkiye-Pakistan Arası Dış Ticaret

Pakistan Pazarında Doğru Tercih...

200 milyon nüfusuyla oldukça yüksek bir ticari alım hacmine sahip kardeş ülke Pakistan, Türk firmaları açısından yükselen değere sahip bir pazar. bu pazarda Türk firmaları yeni yeni yer almaya başlıyor ve büyük taahhüt anlaşmaları da hızla artıyor. Hem ulaşım hem kalite bakımından Türk ürünleri ülkede avantajlı bir konuma sahiptir. Aynı zamanda Pakistan ve yakın bölgelerden satın alma yapacak firmalar için de oldukça cazip fırsatlar bulunmaktadır. Bölge ile ticarette bu avantajları karlı işlere dönüştürmek sizlerin elinde...

Bizler Kare olarak;

Türk ve Pakistan (aynı zamanda Pakistan üzerinden alım yapan Afganistan) firmaları için aracı ihracatçı/ithalatçı sıfatıyla imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmalara ait malların ihracatına/ithalatına aracılık yapmaktayız.

  • Pakistan'da yeni müşteriler arayan yenilikçi Türk firmalarıyla işbirliği yaparak ürünlerinin pazarlanmasında geniş tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sunarız. Üretici firmaların ürünlerini Pakistan pazar koşullarına uyarlamalarına yardımcı olur ve fırsat avantajlarından bütünüyle faydalanmalarında önderlik ederiz. Firmanız adınıza gereken görüşmeleri Pakistan'da yerinde birebir yapacak olan ekibimiz güvenli ticaretin sağlam adımlarla başlamasını sağlayacaktır.
  • Pakistan'daki firmalar için de aynı şekilde Türkiye pazarı için gerekli araştırmaları yapıyor ve uygun firmaları belirliyoruz. yepılan görüşmeler neticesi işbirliğinin esaslarını belirliyor ve her iki tarafın çıkarlarını gözeten iş anlaşmalarının oluşmasında sizleri destekliyoruz. 
  • Türk firmalarının Pakistan ve komşu ülkelerden uygun koşullarda ve kalitede hammadde ihtiyacının temin edilmesinde yardımcı oluruz. türk firmalarının rekabetçiliklerini artırabilmek için bölgedeki yüksek kaliteli tedarikçiler ile işbirliği yapmalarını sağlamaktayız.

Gerek Pakistan-Türkiye karşılıklı ürün satışı gerekse Pakistan ve diğer ülkelerden yapılacak ithalatlarda hedefimiz Türk ve Pakistanlı ortaklarımız için en iyi çözümü sağlamaktır. Pakistan pazarındaki güncel talepleri bizimle takip etmenizi ve bu gelişen ticari organizasyonda yerinizi zaman kaybetmeden almanızı öneririz.